Detské postele a matrace

Dětské postele a matrace - ourbaby.cz Detské postele a matrace - ourbaby.sk
Hľadáte riešenie, ako zvýšiť podlahovú plochu v izbe vašich detí? Moc dobre si uvedomujeme, ako ťažko sa hľadá každý štvorcový meter voľného miesta pre vaše ratolesti. Poschodové postele (palandy) sú veľmi užitočné, ak riešite problém s menšou podlahovou plochou detskej izby, alebo miestnosti. Preto vám v našom eshope ponúkame tiež poschodové postele, ktoré ušetria miesto za jednu z detských postelí. Ak máte dve deti bez výrazného vekového rozdielu, nie je lepší variant než poschodová posteľ. V posledných rokoch sa poschodové postele stali u našich zákazníkov veľmi obľúbené, hlavne vďaka možnosti ušetriť miesto v izbe.

V ponuke nájdete okrem klasických poschodových postelí pre dve osoby aj variant s prístelkou. V praxi tak získate namiesto 50% úspory miesta až 66% úsporu. Skôr by ste na tri postele potrebovali oveľa viac miesta, vďaka poschodovej posteli s prístelkou ale nie.

Produkty v kategórii

Posteľ poschodová HarryPosteľ poschodová Harry

AKCE: 216,- EUR

Poschodová posteľ Poschodová posteľ Harry je vyrobená z masívnej borovice. Posteľ je veľmi kvalitná, priamo od výrobcu veľmi bezpečná a zaručuje dostatočnú stabilitu. Súčasťou postele sú matrace (polyuretánová pena), drevený rošt a látkový domček podľa vlastného výberu farebných kombinácií pod hlavnou fotografiou (stačí napísať číslo).

Poschodová posteľ Beni - bukPoschodová posteľ Beni - buk

AKCE: 320,6 EUR

Detská poschodová posteľ je vyrobená z kvalitného tvrdého bukového dreva. Povrchová úprava - lak. Poschodovú posteľ je možné rozložiť na dve samostatné jednolôžka. Rebrík možno umiestniť ako na pravej, tak na ľavej strane postele. Matrac nie je súčasťou postele, možno ju však nájsť v ľavom paneli sekcie matrace, keď si vyberiete príslušný rozmer.

Poschodová posteľ Viky s prístelkouPoschodová posteľ Viky s prístelkou

AKCE: 399,6 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Súčasťou každej postele sú tri 8cm polyuretánové matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah,ktorý je na zips. PPosteľ (Viky a Fido) sú poschodové postele s prístelkou, spodné matrace v rozmere 172 x 80 sú výsuvné.

Poschodová posteľ FIDO s prístelkouPoschodová posteľ FIDO s prístelkou

399,6 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Rebrík na vrchnej posteli je univerzálny a preto si počas montáže postele sami určíte stranu na ktorú rebrík namontujete. Súčasťou každej postele sú tri 8cm polyuretánové matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah, ktorý je na zips.

Poschodová posteľ SEBUSPoschodová posteľ SEBUS

323,9 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Súčasťou každej postele sú dva 8cm polyuretánové matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah ktorý je na zips. Posteľ je nutné zmontovať podľa priloženého návodu. Montáž postele pomocou "štipce + skrutky" vďaka čomu je montáž veľmi jednoduchá a posteľ je veľmi stabilná.

Poschodová posteľ FrancoPoschodová posteľ Franco

AKCE: 282,- EUR

Poschodová posteľ Franco - orange skladom. Krásna poschodová posteľ Franco je vyrobená z borovicového dreva. Lakovaná dvomi vrstvami laku (metóda nástreku) ekologickým lakom. Rošt pod matrací je vyrobený z bukového dreva. Táto poschodová posteľ je vyrobená tak, že si zachovala štruktúru dreva. Súčasťou postele sú dva polyuretanové matrace o výške 8cm, 2 rošty a jeden veľký úložný priestor.

Poschodová posteľ NemoPoschodová posteľ Nemo

288,2 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Rebrík na vrchnej posteli je univerzálny a preto si počas montáže postele sami určíte stranu na ktorú rebrík namontujete. Súčasťou každej postele sú dve 8cm polyuretánové matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah, ktorý je na zips.

Poschodová posteľ JúliaPoschodová posteľ Júlia

333,7 EUR

Poschodová posteľ osteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Súčasťou každej postele sú dva 8cm polyuretánové matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah ktorý je na zips. Posteľ je nutné zmontovať podľa priloženého návodu. Montáž postele pomocou "štipce + skrutky" vďaka čomu je montáž veľmi jednoduchá a posteľ je veľmi stabilná.

Patrová postel Beni - bielaPatrová postel Beni - biela

AKCE: 326,4 EUR

Detská poschodová posteľ je vyrobená z tvrdého bukového dreva. Povrchová úprava - biela farba. Poschodovú posteľ je možné rozložiť na dve samostatné jednolôžka. Rebrík možno umiestniť ako na pravej, tak na ľavej strane postele. Matrac nie je súčasťou postele, môžete si však vybrať v ľavom paneli sekcie MATRACE, kde si vyberiete príslušný rozmer.

Poschodová posteľ AtosPoschodová posteľ Atos

333,7 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Súčasťou každej postele sú dve 8cm polyuretánove matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah ,ktorý je na zips. Posteľ je nutné zmontovať podľa priloženého návodu. Montáž postele pomocou "štipce + skrutky", vďaka čomu je montáž veľmi jednoduchá a posteľ je veľmi stabilná.

Poschodová posteľ Harry bielaPoschodová posteľ Harry biela

248,5 EUR

Poschodová posteľ Poschodová posteľ Harry je vyrobená z masívnej borovice, lakovaná plne kryjúca bielou farbou. Posteľ je veľmi kvalitná, priamo od výrobcu,velmi bezpečná a zaručuje dostatočnú stabilitu. Súčasťou poschodovej postele sú matrace (polyuretánová pena), drevený rošt a látkový domček podľa vlastného výberu farebných kombinácií pod hlavnou fotografiou (stačí napísať číslo).

Poschodová posteľ Benjamín s rozšíreným spodným lôžkomPoschodová posteľ Benjamín s rozšíreným spodným lôžkom

AKCE: 377,4 EUR

Poschodová posteľ s rozšíreným spodným lôžkom z borovicového dreva lakovaná tromi vrstvami laku. Všetky postele vlastný certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani", ktorý je pre predaj poschodových postelí nutnosťou v EÚ. Posteľ obsahuje: - 1x polyuretánová matrac s bavlneným poťahom na zips na vrchnej posteľ (200/80/8 cm) - rošty - 2 kompletné šuplíky na kolieskach Nosnosť posteľe je 80 kg / posteľ.

Poschodová posteľ RolandPoschodová posteľ Roland

AKCE: 362,5 EUR

Poschodová posteľ z borovicového dreva lakovaná tromi vrstvami laku. Všetky postele vlastnia certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani", ktorý je pre predaj poschodových postelí nutný v EÚ. Posteľ obsahuje: 2x polyuretanové matrace s bavlneným poťahom na zips, rošty, 2 kompletné šuplíky na kolieskach.

Detská poschodová posteľ PineDetská poschodová posteľ Pine

AKCE: 196,4 EUR

Detská poschodová posteľ Pine - klasická poschodová posteľ, ideálny do detských izbičiek. Vďaka zábranám sa bude Vaše dieťa cítiť bezpečne. Vyrobená z vysoko kvalitného borovicového dreva. Spĺňa európske ekologické normy. Posteľ je lakovaná nástrekovou metódou, polomatným ekologickým lakom.

Detská poschodová posteľ Patrik - bielaDetská poschodová posteľ Patrik - biela

AKCE: 360,3 EUR

Poschodová posteľ Patrik vyrobená z borovicového dreva. Posteľ veľmi pevné a robustné konštrukcie (hrúbka nožiek pri posteli 6cmx4cm). Rebrík je univerzálny, a preto si počas montáže postele sami určíte stranu, na ktorú rebrík namontujete. Zábrana je variabilná, môžete ju kedykoľvek zložiť. Poschodovú posteľ sa dá samostatne rozložiť na 2 voľne stojace postele.

Poschodová posteľ ArtušPoschodová posteľ Artuš

266,3 EUR

Krásna poschodová posteľ Artuš s úložnými priestormi je vyrobená z borovicového dreva. Lakovaná dvoma vrstvami laku (metóda nástreku). Rošt pod matracom je vyrobený z bukového dreva. Táto poschodová posteľ je vyrobená tak, že si zachovala štruktúru dreva. Súčasťou postele sú dve polyuretánové matrace o výške 8cm, 2 rošty a 2 úložné priestory.

Poschodová posteľ Oliver - BukPoschodová posteľ Oliver - Buk

AKCE: 369,8 EUR

Detská poschodová posteľ je vyrobená z kvalitného tvrdého bukového dreva. Povrchová úprava - lak Poschodovú posteľ je možné rozložiť na dve samostatné jednolôžka. Rebrík možno umiestniť ako na pravej, tak na ľavej strane postele. Matrac nie je súčasťou postele, možno ju však nájsť v ľavom paneli, v sekcii matrace, kde si vyberiete príslušný rozmer.

Poschodová posteľ Exclusive 3 s prístelkouPoschodová posteľ Exclusive 3 s prístelkou

351,5 EUR

Poschodová posteľ Exclusive 3 s prístelkou je vyrobená z borovicového dreva. Súčasťou každej postele sú tri 7 cm matrac s prateľným poťahom na zips, úložný priestor. Spodné matrace v rozmere 185 cm x 80 cm je výsuvná. Poschodovú posteľ sa dá samostatne rozložiť na 2 voľne stojace postele. Rozmer matracov: - 2 horné matraca: 195/80 - Spodný matrac (výsuvná): 185/80 Zábrana nie je súčasťou postele, možno ju zakúpiť vo variante produktu.

Poschodová posteľ AničkaPoschodová posteľ Anička

320,2 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Rebrík na vrchnej posteli je univerzálny a preto si počas montáže postele sami určíte stranu, na ktorú rebrík namontujete. Súčasťou každej postele sú dve 8cm polyuretánovej matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah ktorý je na zips.

Poschodová posteľ MagdalénaPoschodová posteľ Magdaléna

320,2 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Rebrík na vrchnej posteli je univerzálny a preto si počas montáže postele sami určíte stranu, na ktorú rebrík namontujete. Súčasťou každej postele sú dva 8cm polyuretánove matrace, ktorý je na zips. Farebné vyhotovenie postele na obrázku je buk.

Detská poschodová posteľ IvanaDetská poschodová posteľ Ivana

280,1 EUR

Detská poschodová posteľ Ivana vyrobená z masívneho borovicového dreva má stabilnú, robustnú konštrukciu. Nosnosť postele je 70kg. Poschodovú posteľ sa dá samostatne rozložiť na 2 voľne stojace postele. V cene postele je: - 2x matrace - 2x poťah na matrac s prateľným poťahom (7cm) - 2x úložné priestory - 2x rošt Zábrana na posteľ nie je súčasťou postele, ale nájdete ju vo variantoch produktu.

Detská poschodová posteľ Exclusive - BielaDetská poschodová posteľ Exclusive - Biela

329,- EUR

Biela poschodová posteľ Exclusive z borovicového dreva. Svojimi parametrami uspokojí nejedného náročného zákazníka a malého užívateľa. Poschodovú posteľ sa dá samostatne rozložiť na 2 voľne stojace postele. Nosnosť postele je 70 kg. Zábrana nie je súčasťou postele, možno ju zakúpiť vo variante produktu.

Detská poschodová posteľ Exclusive - OlchaDetská poschodová posteľ Exclusive - Olcha

AKCE: 288,2 EUR

Detská poschodová posteľ vyrobená z borovicového dreva. Svojimi parametrami uspokojí nejedného náročného zakaznik a malého užívateľa. Súčasťou postele sú dve matrace o výške 7cm, 2 rošty a 2 úložné priestory. Poschodovú posteľ sa dá samostatne rozložiť na 2 voľne stojace postele. Nosnosť postele je 70kg.

Poschodová posteľ Kuba s prístelkouPoschodová posteľ Kuba s prístelkou

342,1 EUR

Detská poschodová posteľ Kuba s prístelkou je vyrobená z borovicového dreva. Posteľ má veľmi stabilný, šróbovanú konštrukciu. Spodná matrace v rozmere 185 cm x 80 cm je výsuvná.Súčasťou každej postele sú tri 7 cm matrace, ktoré majú prateľný poťah na zips, rošty. Zábrana nie je súčasťou postele, možno ju zakúpiť vo variante produktu.

Detská poschodová posteľ Patrik - wengeDetská poschodová posteľ Patrik - wenge

AKCE: 360,3 EUR

Robustná poschodová posteľ Patrik vyrobená z borovicového dreva vo farbe wenge. Rebrík je univerzálny, a preto si počas montáže postele sami určíte stranu, na ktorú rebrík namontujete. Zábrana je variabilná, môžete ju kedykoľvek zložiť. Poschodovu posteľ sa dá samostatne rozložiť na 2 voľne stojace postele.

Detská poschodová posteľ Exclusive - BoroviceDetská poschodová posteľ Exclusive - Borovice

AKCE: 288,2 EUR

Krásna poschodová posteľ z borovicového dreva. Svojimi parametrami uspokojí nejedného náročného zakaznik a malého užívateľa. Súčasťou postele sú dve matrace o výške 7cm, 2 rosty a dva úložné priestory. Poschodovú posteľ sa dá samostatne rozložiť na 2 voľne stojace postele. Nosnosť postele je 70 kg.

Detská poschodová posteľ LeoDetská poschodová posteľ Leo

302,7 EUR

Krásna detská poschodová posteľ Leo vyrobená z borovicového dreva. Svojimi parametrami uspokojí nejedného náročného zákazníka a malého užívateľa. Nosnosť postele je 70kg. Súčasťou postele sú 2x matrac s prateľným poťahom o výške 7cm, 2x úložný priestor, 2 rošty. Rebrík je univerzáln a preto si pri montáži môžete vy sami určiť, či bude na pravej alebo ľavej strane.

Detská poschodová posteľ ErikDetská poschodová posteľ Erik

240,1 EUR

Detská poschodová posteľ Erik je vyrobená z borovicového dreva. Nosnosť postele je 70kg. Súčasťou postele sú 2 matrac s prateľným poťahom o výške 7cm, 2 úložné priestory, 2 rošty. Zábrana na posteľ nie je súčasťou postele, ale nájdete ju vo variantoch produktu. Rozmery postele: - dĺžka: 191 cm - výška: 150 cm - šírka: 86 cm - výška spodnej matraca od podlahy: 120 cm - výška hornej matraca od podlahy: 37 cm - priestor medzi posteľami: 68 cm

Poschodová posteľ Dominik IIPoschodová posteľ Dominik II

AKCE: 374,9 EUR

Poschodová posteľ Dominik II vhodná do detských izieb je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Všetky postele vlastnia certifikát " Inštitútu technológie dreva v Poznani " ktorý je pre predaj poschodových postelí nutnosťou v EÚ . Posteľ je trikrát lakovaná ekologickým , antialergickým a bezzápachovým lakom ktorý je odolný na zmeny klímy .

Poschodová posteľ Roland III s prístelkouPoschodová posteľ Roland III s prístelkou

AKCE: 403,3 EUR

Poschodová posteľ s prístelkou Roland III je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Posteľ na obrázku je kombinácia farieb wenge / borovica. Všetky postele vlastnia certifikát " Inštitútu technológie dreva v Poznani " ktorý je pre predaj poschodových postelí nutnosťou v EÚ . Posteľ je trikrát lakovaná ekologickým , antialergickým a bezzápachovým lakom ktorý je odolný na zmeny klímy .

Detská poschodová posteľ MartinaDetská poschodová posteľ Martina

293,6 EUR

Detská poschodová posteľ Martina z veľmi kvalitného borovicového dreva má stabilnú, robustnú konštrukciu. Nosnosť postele je 70 kg na lôžko. Súčasťou postele sú dve matrace s výškou 7 cm s prateľným poťahom na zips, 2 rošty, 2 úložné priestory. Poschodovú posteľ sa dá samostatne rozložiť na 2 voľne stojace postele.

Poschodová posteľ DafnePoschodová posteľ Dafne

275,8 EUR

Poschodová posteľ Dafné vyrobená z borovicového dreva. Súčasťou každej postele sú dve 7 cm matrac s prateľným poťahom na zips. Dolnú zábranu možno kedykoľvek zložiť. Poschodovú posteľ sa dá samostatne rozložiť na 2 voľne stojace postele. Rebrík je univerzálný a preto si pri montáži môžete vy sami určiť, či bude na pravej alebo ľavej strane.

Detská poschodová posteľ LONDON BUSDetská poschodová posteľ LONDON BUS

AKCE: 414,2 EUR

Chlapci milujú autá! London Bus je funkčná a bezpečná poschodová posteľ, ideálnya pre malého vodiča! Jej vzhľad nielen umožňuje rýchly a jednoduchý "prechod" na samostatný spánok, ale aj rozvíja kreativitu. Deti túto posteľ milujú. Pevná a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné používanie postele mnoho rokov.

Poschodová posteľ Anka s prístelkouPoschodová posteľ Anka s prístelkou

400,4 EUR

Poschodová posteľ Anka s prístelkou Posteľ Anka je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Rebrík na vrchnej posteľ je univerzálna a preto si počas montáže postele sami určíte stranu, na ktorú rebrík namontujete. Posteľ je nutné zmontovať podľa priloženého návodu. Súčasťou každej postele sú tri 8cm polyuretánovej matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru.

Poschodová posteľ Jakub IIPoschodová posteľ Jakub II

AKCE: 374,9 EUR

Poschodová posteľ Jakub II z borovicového dreva lakovaná tromi vrstvami laku . Farebné prevedenie ružová akryl . Všetky postele vlastnia certifikát " Inštitútu technológie dreva v Poznani " ktorý je pre predaj poschodových postelí nutnosťou v EÚ .Posteľ obsahuje : 2x polyuretanový matrac s bavlneným poťahom na zips , rošty , 2 kompletné šuplíky na kolieskach .

Detská poschodová posteľ Loft  PLUSDetská poschodová posteľ Loft PLUS

1 129,- EUR

Výnimočná poschodová posteľ LOFT z kolekcie Plus. Posteľ určená pre tých, ktorý milujú funkčnosť, originalitu a praktičnost. Táto posteľ je zaujímavá použitými výrobnými technológiami. Konštrukcia postele sa skladá z farebných panelov, ktoré tvoria stenu postele (zadná časť). V paneloch sú vyvŕtané otvory, ktoré slúžia ako k samotnej konštrukcii, tak aj pre aplikáciu doplnkov (políc, vešiakov, gumičiek).

Poschodová posteľ HugoPoschodová posteľ Hugo

351,5 EUR

Krásna poschodová posteľ Hugo v modro-bielom prevedení. Posteľ je vyrobená z masívnej borovice. Súčasťou každej postele sú dva samostatné šuplíky. Každý šuplík má 4 kolieska a je samostatnou súčasťou postele. Posteľ obsahuje dve 8cm polyuretanové matrace z peny T -25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah a sú na zips.

Poschodová posteľ KornelPoschodová posteľ Kornel

AKCE: 350,5 EUR

Poschodová posteľ z borovicového dreva lakovaná tromi vrstvami laku. Všetky postele vlastnia certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani",ktorý je pre predaj poschodových postelí nutnosťou v EU. Posteľ obsahuje: 2x polyuretanové matrace s bavlneným poťahom na zips, rošty, 2 kompletné šuplíky na kolieskach.

Poschodová posteľ PetrPoschodová posteľ Petr

333,7 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Súčasťou každej postele sú dve 8cm polyuretánovej matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah ktorý je na zips. Posteľ je nutné zmontovať podľa priloženého návodu. Montáž postele pomocou "štipce + skrutky" vďaka čomu je montáž veľmi jednoduchá a posteľ je veľmi, stabilná.

Poschodová posteľ NikolaPoschodová posteľ Nikola

320,2 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Rebrík na vrchnej posteli je univerzálny a preto si počas montáže postele sami určíte stranu, na ktorú rebrík namontujete. Súčasťou každej postele sú dve 8cm polyuretánove matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah ktorý je na zips.

Poschodová posteľ MichalPoschodová posteľ Michal

320,2 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Rebrík na vrchnej posteli je univerzálny a preto si počas montáže postele sami určíte stranu na ktorú rebrík namontujete. Súčasťou každej postele sú dve 8cm polyuretánové matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah, ktorý je na zips.

Poschodová posteľ AdamPoschodová posteľ Adam

315,8 EUR

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice (celkovo). Rebrík na vrchnej posteľlije univerzálny a preto si počas montáže postele sami určíte stranu na ktorú rebrík namontujete. Súčasťou každej postele sú dve 8cm polyuretánové matrace z peny T-25 tuhšieho charakteru. Matrace majú prateľný poťah, ktorý je na zips.

Poschodová posteľ Stefan - bielaPoschodová posteľ Stefan - biela

AKCE: 422,2 EUR

Poschodová posteľ Stefan s rebríkom vyrobená z kvalitného bukového dreva, ktoré je vysoko odolné oproti smrekovému alebo borovicovému drevu. Povrchová úprava - lak (odtieň prírodná) alebo vo verzii biela - biely lak. Rebrík sa dá umiestniť ako na pravej, tak na ľavej strane postele. Cena zahŕňa posteľ a rebrík.

3-Osobová Poschodová Posteľ MAX3-Osobová Poschodová Posteľ MAX

AKCE: 395,2 EUR

3 - osobová poschodová posteľ z borovicového dreva, lakovaná troma vrstvami laku. Všetky postele vlastnia certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani", ktorý je pre predaj poschodových postelí v EU nutnosťou. Posteľ obsahuje: 3x polyuretanové matrace s bavlneným poťahom na zips, 3x rošt, 2x šuplík na kolieskach.

Poschodová posteľ JAKUBPoschodová posteľ JAKUB

AKCE: 350,5 EUR

Poschodová posteľ z borovicového dreva lakovaná tromi vrstvami laku. Všetky postele vlastnia certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani", ktorý je pre predaj poschodových postelí nutný v EÚ. Posteľ obsahuje: 2x polyuretanové matrace s bavlneným poťahom na zips, rošty, 2 kompletné šuplíky na kolieskach.

Poschodová posteľ César s prístelkouPoschodová posteľ César s prístelkou

AKCE: 386,9 EUR

3 - osobová poschodová posteľ z borovicového dreva, lakovaná troma vrstvami laku. Všetky postele vlastnia certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani", ktorý je pre predaj poschodových postelí v EU nutnosťou. Posteľ obsahuje: 3x polyuretanové matrace s bavlneným poťahom na zips, 3x rošt, 2x šuplík na kolieskach.

Poschodová posteľ DOMINIKPoschodová posteľ DOMINIK

AKCE: 362,5 EUR

Poschodová posteľ z borovicového dreva lakovaná tromi vrstvami laku. Všetky postele vlastnia certifikát "Inštitútu technológie dreva v Poznani", ktorý je pre predaj poschodových postelí nutný v EÚ. Posteľ obsahuje: 2x polyuretanové matrace s bavlneným poťahom na zips, rošty, 2 kompletné šuplíky na kolieskach.

Vyhľadávanie

Naši zákazníci
p.alenka-m.-ii.jpg snimka203.jpg obr2.JPG
Kontakt

Telefon:+420 725 33 77 11

Podrobnejšie kontaktné informácie

Partneri Bruder - Hračky pre Vaše deti